Esenler Kombi Bakımı olarak Tüm marka kombileriniz için uzman teknisyen ekiplerimiz sizlerin hizmetinndedir.
Bizi 0212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Kombi Teknik servisi Hizmeti veren Firmamız Esenler İlçesinde ve Mahallelerinde Kombi servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Kombi Petek temizleme, Kombi bakımı, kombi tamiri, Kombi periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Esenler'de haftanın 7 günü 24 saat Teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Kombi teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Esenler Kombi Bakımı Her marka arızalı Kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis talepleriniz için Bizi Hemen Arayın. 0212 452 27 52 - 0539 291 20 68

Kombi Temizliği Neden Yapılmalı?

İstenilen sonucu alabilmek için, Tasarruf yaşayabilmek için, Daha az sorun yaşayabilmek için, Kış aylarında oluşabilecek sorunların tespit edilerek önceden müdahale edilmesi için, Kombi ömrünü uzatmak için bakım yapılmalıdır.

Kombi Temizliği Yapılmazsa Ne Olur?

Kullanıcı istediği randımanı alamaz, Tasarrufu yaşayamaz, Kış aylarında daha fazla sorun yaşar, Bakımsızlık sebebi ile cihazda oluşan masraf artar, Kombi ömrü kısalır, Oluşabilecek arızaların tespiti yapılamaz ve kış dönemine denk gelirse servis yoğunluğu sebebi ile müdahale gecikir ve mağduriyeti yaşar, Kısa süre kullanım da olsa kombisini çıkan masraf sebebi ile değiştirmek zorunda kalabilir.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

 

 • Kombi Bakım Hizmetimiz

  Kombilerinizin arızalanmasını beklemeden bakımlarını yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Siz unutsanız bile, biz yıllık kontrollerinizin zamanı geldiğinde size hatırlatırız.

  İstediğiniz zaman firmamızı arayarak Esenler kombi bakımı desteği alabilirsiniz. Yıllarca kullanacağınız bu ürünlere ne kadar iyi bakarsanız, o kadar kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Özellikle kış aylarına yaklaşırken kontrollerin yapılması, sizi gereksiz masraflardan kurtaracaktır.

  Tüm Esenler Mahallerinde Servis Kolaylığı

  Ulaşımın merkezi olan Esenler, her geçen gün artan nüfusu ile kentsel dönüşüm merkezlerinden biridir. Bu kapsamda yer alan tüm meskenlerde artık kombiler kullanılmaktadır ve bununla ilgili olarak da kombi servislerine ihtiyaç duyulmaktadır.

  Firmamızın deneyimli ekibi de yıllardır Esenler kombi servisi ile bölgedeki birçok meskenin ilk tercihi olmaktadır. Her zaman evinizin bir köşesinde bulunması gereken servis numaramızı arayarak, probleminizin çözümü için destek verecek ekibimizden yararlanabilirsiniz.

  Hızlı Çözümler

  Zaman ve para kaybettirmeden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ekibimiz, ihtiyacınız olan her türlü desteği size sunmak için geçe gündüz çalışmaktadır.  Esenler kombi bakımı için ekibimizden randevu alabilirsiniz ve sorunları ekonomik bir şekilde çözecek ekibimize güvenerek, arıza ve petek temizliği gibi konularda da hizmet talep edebilirsiniz. 

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi