Ambarlı Kombi Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombileriniz için aynı gün servis imkanı
Bizi 0212 452 27 52 numaralı telefondan arayabilir servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ambarlı Kombi Servisi sizlere 12 yıla aşkın süredir servis hizmeti sunan ve sektöründe en öncü bir teknik servis firmasıdır.Kullanmakta olduğunuz kombilerinize sunmakta olduğumuz güvenilir ve güler yüzlü servis ağımız aynı gün içinde ve yerinde yapılmaktadır.En uygun fiyatlar ile alacağınız kombi servis hizmetleriniz firma bünyesi altında 1 yıl garanti kapsamı altında alınmaktadır.Ambarlı bölgesinde bulunan mobil ekiplerimiz sayesinde alacağınız tüm hizmetler sonrası müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktayız.

Ambarlı bölgesinde kombi servisi arıza bakım gibi tüm servis hizmetleri sunan firmamız kullanmakta olduğunuz kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye etmektedir.Bakımı yapılan bir kombi daha performanslı bir çalışma sistemi sahip olduğu için daha düşük seviyelerde daha verimli bir sıcaklık elde etmenizi sağlar ve bu sayede doğal gaz faturalarında %10 tasarruf etmenizi sağlayacaktır.Soğuk kış aylarında yapabilecek sürpriz arızalarında önüne geçmiş olursunuz.Ambarlı kombi servisi en kaliteli firmaların kombileri için servis imkanı sunmaktadır.

Ambarlı Kombi Servis profesyonel teknik servis ekipleri ile sizlere haftanın 7 günü 2 saati kombi hizmeti sunmaktadır.Kombi servis ve onarım gibi servis hizmetlerinde sizlere en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmak garantisi vermekteyiz.Mobil ekiplerimiz bir telefon kadar yakın konumda bulunmaktadır.Alacağınız tüm servis hizmetleri uzman ekiplerimizin kullanmakta oldukları Orjinal yedek parçalar ile sorunsuz değişim onarım yapılmasının ardından garanti belgesi müşteriye teslim edilerek servis kaydı işlemi tamamlanır.

ambarlıkombi servisi

 

Ambarlı kombi servisi

Firmamız uzun yıllara aşkın süredir Ambarlı bölgesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için haftanın 7 günü kesintisiz mobil ekip hizmeti sunmaktadır.Mobil ekiplerimiz sayesinde sizlere kaliteli güvenilir ve güler yüzlü servis hizmetinin adresini sunmaktayız.

Uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm işçilik ve orjinal yedek parça değişimleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Kombilerinizin markası ne olursa aynı gün içinde tün sorunlarınız en uygun fiyatlar ile çözülmektedir.Kombi servisi bakım onarım arıza gibi tüm servis hizmetlerimiz siz kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü kesintisiz devam etmektedir.

Tüm markalara sunmakta olduğumuz geniş çaplı teknik servis hizmetlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından güvence altına alınmaktadır.7/24 saat kesintisiz olarak mobil ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir.Ambarlı kombi servisi bakım onarım servis hizmetlerimiz aynı gün kaliteli güvenilir ve kesin çözümler olarak hizmet sunulmaktadır.

eyüp kombi servis

  Kombi Petek Temizliği

  Kombi petek temizliğinde de ilk olarak kombi ve kombinin vanası kapatılır. Kombi cihazına su kaçmaması için vananın kapalı kalması    avantajlı olacaktır.

  Banyoda yer alan havlupan giriş vanasına hortumun bir ucu bağlanır. Diğer ucu ise petek temizleme makinesine bağlanır.

  Başka bir hortumun bir ucu havlupan çıkış vanasına bağlanırken diğer ucu da klozete veya tuvalete uzatılır.

  Kombi içerisinde kalıplaşmış kireç ve tortuların sökülmesi için peteğe tazyikli su uygulanır.

  Petek kimyasalı denilen çözücü ilaç uygulanarak kalan kireçlerin Ambarlı kombi servis fiyatlari aracılığı ile temizlenmesi sağlanır.   Petekten temiz su çıkana kadar temizliğe devam edilir.

  Temizlenen peteğin giriş çıkış vanaları kapatılır ve sıradaki peteğin giriş çıkış vanaları açılır. Bu işlem petek temizliğinin bitmesine kadar bu şekilde tekrar edilmektedir.

Kombilerin havası alınır ve temiz su ilavesi yapılarak petek temizliğine son verilir.

 

 

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi