Bayrampaşa Kombi Servisi olarak her marka ve model kombiler için yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

 

bayrampaşa kombi petek bakımı

 

- Bayrampaşa Kombi Servisi

 
Bayrampaşa kombi servisi ile sizlere sunmakta olduğumuz teknik servis hizmetlerimiz 12 yıla aşkın süredir uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde sizlere sunulan 1 yıl işçilik ve parça garantisi sayesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için soğuk kış aylarında mağdur kalmadan sıcak yuvanızda huzurlu bir yaşam sürebileceksiniz.
 
Soğuk kış aylarında ısınma konusunda en çok tercih edilen kombiler her yıl periyodik bakımları düzenli olarak yapıldığı takdirde sizlere uzun yıllar verimli bir ısı elde etmenizi sağlayacaktır.Kullanmakta olduğunuz kombilerinizin bakımları ne olursa olsun firmamız aynı gün içinde bakım onarım ve petek temizleme gibi tüm servis hizmetlerini garantili şekilde tamamlamaktadır.Firmamız uzun yıllardır kombi servis sektöründe servis ağı sunduğu için emin adımlar ile zirveye yükselmeye devam etmektedir.
 
Kombi Servis Ağı sayesinde teknisyen ekiplerimiz her yıl katılmakta oldukları seminerler ve almakta oldukları eğitimler sayesinde nasıl bir servis ağı almak istediğinizi bilmektedirler.
 

- Bayrampaşa Petek Temizleme

 

Peteklerin Temizlenmesi Pahalı Mı?

Oldukça ekonomik olan petek temizleme işlemi, aslında kombinizin bakımı ile birlikte gerçekleştirilir. Mevsim geçişlerinde gerekli olan bakımların yapılması ve yazın kullanılmayacak olan peteklerin kışın içinde biriken kir ve tozun akıtılması sağlanmalıdır.

Bu temizleme işleminin en önemli aşaması evin daha sıcak olması ve peteklerden elde edilen sıcaklığın kalıcı olmasıdır. Herkes kolayca petek temizleme konusunda hizmet alacağı seçeneklere ulaşabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman peteklerinizin temizlenmesi konusunda destek alabilirsiniz ve bütçenize doğalgaz faturası yükü eklemeden küçük bir bütçe ile daha verimli bir şekilde ısınma imkanı elde edebilirsiniz.

İlk günkü gibi kaloriferlerin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, her yıl iki kez peteklerinizin temizliğini yaptırmalısınız.

Hangi Çeşit Petek Temizliği Yapılmaktadır?

Klasik model peteklerin temizlenmesi işlemi oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Özel ekipmanların yardımıyla gerçekleştirdiğimiz bu işlemler, yerden ısıtmalı sistemlerde de mümkün olmaktadır.

Büyük enerji maliyetlerini engellemenin tek yolu olan petek temizliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, zamanınızı da paranızı da tüketmeden temizlik işini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zamanında temizlenmeyen peteklerin bir iki dakika içinde ısınması mümkün olmamaktadır.

Ortalama 2 saat süren petek temizliği, temiz su ile yıkanıp, kirler yok olana kadar sürmektedir. Özel bir makine ile yıkama işlemi yapılmaktadır.

- Kombilerin Isıtmama Sorunu

 

Çalıştığı halde kombi ısıtmıyorsa bu durumda farklı seçeneklere bakılır, termostat derecesi düşükse yükseltilir, tıkalı filtre durumu söz konusu olabilir. Bazen dönüş hattı sorunları, petek ve boru hattında kirlenme gibi sorunlar görülebilir.

Bu hallerde Bayrampaşa kombi bakımı için yardım isteyebilirsiniz.Kombi Bakımlarınızı ve petek temizleme işlemlerinizi zamanında ve düzenli yaptırmanız dahilinde ısıtmama gibi sorunlarınızı ortadan kaldırmış olursunuz.Kombilerinizin çalışma performansı ilk gün nasılsa öyle olsun.

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi