Bayrampaşa Kocatepe Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Kocatepe kombi servisi standartların üzerinde bir servis anlayışı ile haftanın 7 günü sizlere kesintisiz kombi servis hizmeti sunmaktadır.Firmamız bünyesinde sizlere sunulan tüm teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl yedek parça garantisi altına alınmaktadır.Firmamız Bayrampaşa  bölgesinde kullanmakta olduğunuz tüm marka kombileriniz için bakım,onarım,montaj gibi tüm servis hizmetlerini sizlere aynı gün içinde ve kesin çözümler olarak sunmaktadır.Uygun fiyatlar güler yüzlü servis hizmeti uzman teknisyen kadromuz ile servis sonrası memnun kalma garantisi sunan firmamız sizlere kesin çözümler üretmektedir.

Kocatepe kombi bakım servisi ile soğuk kış aylarına girmeden kullanmakta olduğunuz kombilerinizin periyodik bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız.Günümüzde ısınma konusunda en çok tercih edilen elektronik cihazlar arasında ilk sıralarda yer alan kombiler günlük hayatımızda neredeyse vazgeçilmezimiz olmaktadır.Müşterilerimizin pek önemsemedikleri kombi bakımları oldukça önemli bir işlem olup yılda 1 defaya mahsus yapılması gereken bir işlemdir.

 

Kocatepe kombi servisi

Firmamız uzun yıllara aşkın süredir Kocatepe bölgesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için haftanın 7 günü kesintisiz mobil ekip hizmeti sunmaktadır.Mobil ekiplerimiz sayesinde sizlere kaliteli güvenilir ve güler yüzlü servis hizmetinin adresini sunmaktayız.

Uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm işçilik ve orjinal yedek parça değişimleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Kombilerinizin markası ne olursa aynı gün içinde tün sorunlarınız en uygun fiyatlar ile çözülmektedir.Kombi servisi bakım onarım arıza gibi tüm servis hizmetlerimiz siz kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü kesintisiz devam etmektedir.

Tüm markalara sunmakta olduğumuz geniş çaplı teknik servis hizmetlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından güvence altına alınmaktadır.7/24 saat kesintisiz olarak mobil ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir.Kocatepe kombi servisi bakım onarım servis hizmetlerimiz aynı gün kaliteli güvenilir ve kesin çözümler olarak hizmet sunulmaktadır.

yenibosna kombi servisi, yenibonsa kombi tamiri, yenibosna kombi bakımı

Kocatepe Kombi Servisi

Her an her türlü elektrik kesintisinin yaşanabildiği İstanbul’da en çok etkilenen elektrik ile çalışan eşyalardır. Kombiler de elektrikle çalıştığı için, elektrik kesintilerinin çok olduğu zamanlarda çok fazla etkilenirler.

Herhangi bir sorun olması durumunda kombilerinizin arızaları en kısa sürede giderilmekte, ekiplerimiz hemen arızaların tespiti ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Kombilerin en kısa sürede sorunlarını çözmek, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimizin de en önemli görevidir.  

7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, her zaman memnuniyetinizi ön planda tutan Kocatepe kombi arıza destek hizmetini tüm mahallelerde vermektedir. Sorunsuz bir hizmet politikası için müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, her zaman bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

Kocatepe Petek Temizliği

Yılda bir iki kez temizletmeniz gereken peteklerin bakımı için en kısa sürede destek alacağınız ekiplerimiz ekonomik bir şekilde kombi temizliği hizmeti vermektedir.

Temizletmediğiniz petekler daha fazla enerji sarfiyatına neden olur ve bu size yüksek faturalar olarak geri döner. Böyle sorunları engellemek için Kocatepe kombi petek temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede özel makinelerle temizlenecek olan petekleriniz daha verimli çalışacak ve en kısa sürede etkisini göreceksiniz. Daha iyi ısınmak ve bütçeniz için de yükselen faturaların söz konusu olmaması için faturalarınızın düşmesi mümkün olacaktır.

Kocatepe bölgesinde mobil ekip ağımız sayesinde sizlere aynı gün içerisinde kombi bakım arıza onarım servis hizmetimiz 12 yıla aşkın süredir devam etmektedir.beylikdüzü kombi servisi ile arızalı kombileriniz yerinde ve kesin çözümler sunulmaktadır.Şimşek teknik servis olarak kombi klima servis hizmetlerimiz tam hızı ile devam etmektedir.beylikdüzü kombi servis hizmetlerimizin sonucunda yapılan tüm servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Tüm markalara sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde kullanmakta olduğumuz orjinal yedek parçalarımız firma garantisi altına alınmaktadır.Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti kazanmaya tam hız ile devam etmekteyiz.Uzman ekiplerimiz tüm soru ve görüşlerinizi değerlendirerek servis hizmeti sunmaktadır.

Günümüz koşullarında evlerimizin vazgeçilmezi olan kombiler ısınma konusunda en çok tercih etmiş olduğumuz elektronik beyaz eşyalar arasında yer almaktadır.Bu kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırarak kombi çalışma sistemini ilk gün ki durumuna getirebilir ve soğuk kış aylarında sıcak yuvanızda gönül rahatlığı ile yaşamınıza devam edin.

Kocatepe Kombi Arıza Servisi

Kombilerinizin markası ne olursa olsun arıza onarım işlemleri işi bilen kişiler tarafından yapılması gereken bir işlem olup aksi takdirde sizlere olumsuz sonuçlar doğura bilmektedir.Yapılan yanlış arıza tespitleri ve yapılan işlemler sizlere daha büyük arızalar ile karşı karşıya getirebilmektedir.Tüm marka kombilerinize sunduğumuz servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçalar orjinal yedek parçalar olup 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Böylelikle kombileriniz güvence altına alınmaktadır.Uzman ekiplerimiz haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir.Alacağınız tüm arıza servis hizmetlerinden memnun kalma garantisi sunmaktayız.

Kocatepe Kombi Bakım Servisi 

Kullanmakta olduğunuz kombi bakımları oldukça önemli bir işlem olup yılda 1 defa yapılması gereken bir işlemdir.Yapılan kombi bakımları sayesinde kombilerinizin çalışma sistemi ilk gün nasılsa bakımıda yapıldığı zaman aynı olacaktır.Kısaca özetlemiş olursak kombileriniz ilk gün sağlamış olduğu performansı sağlamış olacak ve verimli bir ısı elde etmenizi sağlayacaktır.Kombi bakım işlemler için 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

Peteklerin Temizlenmesi Pahalı Mı?

Oldukça ekonomik olan petek temizleme işlemi, aslında kombinizin bakımı ile birlikte gerçekleştirilir. Mevsim geçişlerinde gerekli olan bakımların yapılması ve yazın kullanılmayacak olan peteklerin kışın içinde biriken kir ve tozun akıtılması sağlanmalıdır.

Bu temizleme işleminin en önemli aşaması evin daha sıcak olması ve peteklerden elde edilen sıcaklığın kalıcı olmasıdır. Herkes kolayca petek temizleme konusunda hizmet alacağı seçeneklere ulaşabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman peteklerinizin temizlenmesi konusunda destek alabilirsiniz ve bütçenize doğalgaz faturası yükü eklemeden küçük bir bütçe ile daha verimli bir şekilde ısınma imkanı elde edebilirsiniz.

İlk günkü gibi kaloriferlerin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, her yıl iki kez peteklerinizin temizliğini yaptırmalısınız.

Hangi Çeşit Petek Temizliği Yapılmaktadır?

Klasik model peteklerin temizlenmesi işlemi oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Özel ekipmanların yardımıyla gerçekleştirdiğimiz bu işlemler, yerden ısıtmalı sistemlerde de mümkün olmaktadır.

Büyük enerji maliyetlerini engellemenin tek yolu olan petek temizliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, zamanınızı da paranızı da tüketmeden temizlik işini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zamanında temizlenmeyen peteklerin bir iki dakika içinde ısınması mümkün olmamaktadır.

Ortalama 2 saat süren petek temizliği, temiz su ile yıkanıp, kirler yok olana kadar sürmektedir. Özel bir makine ile yıkama işlemi yapılmaktadır.

- Kombilerin Isıtmama Sorunu

 

Çalıştığı halde kombi ısıtmıyorsa bu durumda farklı seçeneklere bakılır, termostat derecesi düşükse yükseltilir, tıkalı filtre durumu söz konusu olabilir. Bazen dönüş hattı sorunları, petek ve boru hattında kirlenme gibi sorunlar görülebilir.

Bu hallerde Kocatepe kombi bakımı için yardım isteyebilirsiniz.Kombi Bakımlarınızı ve petek temizleme işlemlerinizi zamanında ve düzenli yaptırmanız dahilinde ısıtmama gibi sorunlarınızı ortadan kaldırmış olursunuz.Kombilerinizin çalışma performansı ilk gün nasılsa öyle olsun.

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi