Güneşli Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran ve ısınma konusunda en çok tercih edilen cihazlar arasında ilk akla gelen cihazlarlar kombilerdir.Güneşli ilçesinde kullanmakta olduğunuz tüm marka ve model kombilerinizie aynı gün içerisinde özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Günümüzde kombilerinizin rutin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmetkedir.Bu bakımların yapılmasını kendilerinize alıştırmanız gerekmekte ve her yıl 1 defaya mahsus bakımları yaptırmanız gerekmektedir.Tam da bu durumlarda biz devreye girmekteyiz.Güneşli ilçesinde bulunan teknisyen ekiplerimiz hava şartları ne olursa olsun 7/24 saat sizlere kesintisiz servis ve destek hizmeti sunmaktadır.

Güneşli kombi servisi ile uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Aynı yıl içerisinde teknisyenlerimizin yapmış olduğu işlemler tekrar sorun yaşadığınız takdirde uzman kadromuz sizlerin tüm servis hizmetini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

 

Güneşli Demirdöküm Kombi Servisi
Güneşli Demirdöküm Kombi Bakım Servis olarak esenler ilçesinde kullanmakta olduğunuz Demirdöküm marka kombileriniz için kombi servis hizmeti sunmaktayız.Demirdöküm servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güneşli Eca Kombi Servisi
Güneşli Eca Kombi Bakım Servisi kaliteli ve güvenilir bir kombi servis ağı ile sizlere haftanın 7 günü kesintisiz mobil servis hizmeti sunmaktadır.Özel Eca kombi servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güneşli Ferroli Kombi Servisi
Güneşli Ferroli Kombi Bakım Tamir Servis i uzman ekipleri ve kullanmakta olduğu orijinal yedek parçaları ile yapılan tüm servis hizmetlerine 1 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.Ferroli marka kombilerinizin teknik servis hizmeti için 0212 452 27 52 numaralı irtibat telefonundan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Güneşli Vaillant Kombi Servisi

Güneşli kombi servisi olarak 12 yıla aşkın süredir kullanmakta olduğunuz Vaillant marka kombilerinize özel servis hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.Vaillant kombi servisi olarak uzman teknisyen kadromuz ile sizlerin tüm sorunlarınıza kesintisiz hizmet sunmaktayız.Güneşli Vailant Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombileriniz uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde emin ellerde olacaktır.Kombi arıza-bakım-onarım gibi tüm teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamı altında olacaktır.

Güneşli kombi servisi ile servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı irtibat telefonundan bizlere ualaşarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır.

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi