Ordu Kombi Servisi olarak her marka ve model kombiler için yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0539 291 20 68 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Bakımı ve onarımı yapılan kombi, normal kombiye oranla çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Yani sadece bulunduğunuz ortamı değil, cebinizi de ısıtmaktadır. Her markaya yakışacak kalitede bir özel servis olabilmek adına bizlerde en hesaplı hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlayabilmek adına her geçen gün bünyemizde çalışan personelimizi ve altyapımızı güçlendiriyoruz. İstanbul Kombi Servis ailesi olarak İstanbul'da kombi sahiplerine hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gerek ısınma, gerekse diğer temel ihtiyaçlarımızda büyük kolaylık sağlayan kombilerin; bakım, onarım ve tamirinin işinin ehli, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca yıllık bakımlarının yapılması her geçen gün artan doğalgaz fiyatları nedeniyle büyük önem arz etmektedir.

0539 291 20 68 numaralı telefonlarımız ile en kısa zaman dilimi içerisinde sorununuza çözüm üretmek için sizlerin yanındayız ve olmaya devam edeceğiz.

Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran ve ısınma konusunda en çok tercih edilen cihazlar arasında ilk akla gelen cihazlarlar kombilerdir.ordu ilçesinde kullanmakta olduğunuz tüm marka ve model kombilerinizie aynı gün içerisinde özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Günümüzde kombilerinizin rutin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmetkedir.Bu bakımların yapılmasını kendilerinize alıştırmanız gerekmekte ve her yıl 1 defaya mahsus bakımları yaptırmanız gerekmektedir.Tam da bu durumlarda biz devreye girmekteyiz.ordu ilçesinde bulunan teknisyen ekiplerimiz hava şartları ne olursa olsun 7/24 saat sizlere kesintisiz servis ve destek hizmeti sunmaktadır.

Ordu kombi servisi ile uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Aynı yıl içerisinde teknisyenlerimizin yapmış olduğu işlemler tekrar sorun yaşadığınız takdirde uzman kadromuz sizlerin tüm servis hizmetini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

 

Ordu Demirdöküm Kombi Servisi
Ordu Demirdöküm Kombi Bakım Servis olarak ordu ilçesinde kullanmakta olduğunuz Demirdöküm marka kombileriniz için kombi servis hizmeti sunmaktayız.Demirdöküm servis hizmetinden yararlanmak için 0539 291 20 68 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ordu Eca Kombi Servisi
Ordu Eca Kombi Bakım Servisi kaliteli ve güvenilir bir kombi servis ağı ile sizlere haftanın 7 günü kesintisiz mobil servis hizmeti sunmaktadır.Özel Eca kombi servis hizmetinden yararlanmak için 0539 291 20 68 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ordu Ferroli Kombi Servisi
Ordu Ferroli Kombi Bakım Tamir Servis i uzman ekipleri ve kullanmakta olduğu orijinal yedek parçaları ile yapılan tüm servis hizmetlerine 1 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.Ferroli marka kombilerinizin teknik servis hizmeti için 0539 291 20 68 numaralı irtibat telefonundan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Ordu Vaillant Kombi Servisi

Ordu kombi servisi olarak 12 yıla aşkın süredir kullanmakta olduğunuz Vaillant marka kombilerinize özel servis hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.Ordu kombi servisi olarak uzman teknisyen kadromuz ile sizlerin tüm sorunlarınıza kesintisiz hizmet sunmaktayız.ordu Vailant Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombileriniz uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde emin ellerde olacaktır.Kombi arıza-bakım-onarım gibi tüm teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamı altında olacaktır.

ordu kombi servisi ile servis hizmetinden yararlanmak için 0539 291 20 68 numaralı irtibat telefonundan bizlere ualaşarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır.

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi