Petek Temizliği

Cuma, 23 Kasım 2018 14:56

Kağıthane Petek Temizleme

Kağıthane Petek Temizleme işleriniz için hizmetinizdeyiz. Bizi aramadan Petek Temizliği işlerinizi yaptırmayın. Tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde Petek Temizliği işlerinizde en ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz.
Bizi 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Bakımı ve onarımı yapılan kombi, normal kombiye oranla çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Yani sadece bulunduğunuz ortamı değil, cebinizi de ısıtmaktadır. Her markaya yakışacak kalitede bir özel servis olabilmek adına bizlerde en hesaplı hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlayabilmek adına her geçen gün bünyemizde çalışan personelimizi ve altyapımızı güçlendiriyoruz. İstanbul Kombi Servis ailesi olarak İstanbul'da kombi sahiplerine hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gerek ısınma, gerekse diğer temel ihtiyaçlarımızda büyük kolaylık sağlayan kombilerin; bakım, onarım ve tamirinin işinin ehli, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca yıllık bakımlarının yapılması her geçen gün artan doğalgaz fiyatları nedeniyle büyük önem arz etmektedir.

0212 452 27 52 numaralı telefonlarımız ile en kısa zaman dilimi içerisinde sorununuza çözüm üretmek için sizlerin yanındayız ve olmaya devam edeceğiz.

Petek Temizliği oldukça önemli bir işlem olup işi bilen kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir.Aksi takdirde sizlere olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya getirebilmektedir.Petek temizliği yaptırmadan önce küçük çaplı bir araştırma yapmanızı taysiye ederiz.Petek temizliği nasıl yapılır.

  1. Kimyasal İlaç Sisteme Dökülür
  2. Cihaz Yüksek Ayarda Çalıştırılır
  3. Makine Bağlanır
  4. En Son işlem olarak peteklerin suyu boşaltılır.

Kombi Bakımında Yapılan İşlemler

  1. Genleşme Tankı Basıncı
  2. Filtre Temizliği
  3. Gaz Ayarı
  4. Alev Odasının Temizliği

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği daha verimli bir sıcaklık almanız için yapılması gereken bir işlemdir.Petek Temizliği yaptırmadıysanız bizleri ayarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Petek ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu soruya cevap vermeden önce petek temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki radyatör vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir. Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar petek temizleme işi sonlandırılamaz. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.

Kağıthane Petek Temizliği uzman teknisyen ekiplerimiz tarafından aynı gün içinde kimyasal ilaçlar ile makine sayesinde ilk gün ki sıcaklığı elde etmenizi sağlar.Bu sayede soğuk kış aylarında sizler rahatlığınızın keyfini çıkarmak kalır.Kombi bakımı ve petek temizliği düzenli olarak yapıldığı takdirde peteklerinizin alt kısımları ve üst kısımları daha verimli bir ısı elde etmektedir.Kağıthane ilçesinde bulunan tüm mahallelerde petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Kağıthane petek temizleme fiyatları en uygun fiyatlar ile yapılmasının yanı sıra koruma ilacı sayesinde peteklerinizde oluşabilecek tıkanıklıkları engellemiş olursunuz.

Kategori Petek Temizleme
Cuma, 23 Kasım 2018 14:56

Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Kağıthane Kombi Servisi

Kombi servisi olarak 12 yıla aşkın süredir Kağıthane ilçesinde kullanmakta olduğunuz kombilerinize bakım onarım montaj gibi tüm servis hizmetlerini Şimşek teknik adı altında sizlere sunmaktayız.Kağıthane kombi servisi olarak alacağınız kombi servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altında alınmaktadır.Alacağınız tüm servis  hizmetleriniz 1 yıl boyunca firmamız tarafından ücretsiz karşılanmaktadır.Uzman teknisyen kadromuz sayesinde alacağınız güler yüzlü kombi servis hizmetimizden memnun kalma garantisi sunmaktayız.

Son bir kaç yıllardan bu yana ısınma konusunda en çok tercih edilen elektronik cihazlar arasında tercih edilen cihazlardır.Kombilerinizin yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.Bakımı yapılmayan kombilerinizin çalışma performansı gün geçtikçe azalmakta olacaktır.İşte tam bu gibi durumlarda kombilerinizin bakımlarını yaptırdığınız zaman ilk gün performansının yanı sıra daha düşük derecelerde daha verimli bir ısı ve faturalaranızda tasarruf elde etmiş olacaksınız.

© Copyright 2020 İstanbul Kombi Servisi