Sultangazi Kombi Servisi olarak aynı gün içinde kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Sultangazi kombi servisi

Firmamız uzun yıllara aşkın süredir Sultangazi bölgesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için haftanın 7 günü kesintisiz mobil ekip hizmeti sunmaktadır.Mobil ekiplerimiz sayesinde sizlere kaliteli güvenilir ve güler yüzlü servis hizmetinin adresini sunmaktayız.

Uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm işçilik ve orjinal yedek parça değişimleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Kombilerinizin markası ne olursa aynı gün içinde tün sorunlarınız en uygun fiyatlar ile çözülmektedir.Kombi servisi bakım onarım arıza gibi tüm servis hizmetlerimiz siz kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü kesintisiz devam etmektedir.

Tüm markalara sunmakta olduğumuz geniş çaplı teknik servis hizmetlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından güvence altına alınmaktadır.7/24 saat kesintisiz olarak mobil ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir.Sultangazi kombi servisi bakım onarım servis hizmetlerimiz aynı gün kaliteli güvenilir ve kesin çözümler olarak hizmet sunulmaktadır.

Sultangazi Kombi Arızaları

Her an her türlü elektrik kesintisinin yaşanabildiği İstanbul’da en çok etkilenen elektrik ile çalışan eşyalardır. Kombiler de elektrikle çalıştığı için, elektrik kesintilerinin çok olduğu zamanlarda çok fazla etkilenirler.

Herhangi bir sorun olması durumunda kombilerinizin arızaları en kısa sürede giderilmekte, ekiplerimiz hemen arızaların tespiti ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Kombilerin en kısa sürede sorunlarını çözmek, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimizin de en önemli görevidir.  

7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, her zaman memnuniyetinizi ön planda tutan Sultangazi kombi arıza destek hizmetini tüm mahallelerde vermektedir. Sorunsuz bir hizmet politikası için müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, her zaman bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

Petek Temizliği

Yılda bir iki kez temizletmeniz gereken peteklerin bakımı için en kısa sürede destek alacağınız ekiplerimiz ekonomik bir şekilde kombi temizliği hizmeti vermektedir.

Temizletmediğiniz petekler daha fazla enerji sarfiyatına neden olur ve bu size yüksek faturalar olarak geri döner. Böyle sorunları engellemek için Sultangazi kombi petek temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede özel makinelerle temizlenecek olan petekleriniz daha verimli çalışacak ve en kısa sürede etkisini göreceksiniz. Daha iyi ısınmak ve bütçeniz için de yükselen faturaların söz konusu olmaması için faturalarınızın düşmesi mümkün olacaktır.

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi