Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Avcılar Kombi Servisi hizmetimiz için bizi hemen 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

 

Avcılar Kombi Servisi

 

Avcılar Kombi Servisi Hizmeti sunan firmamız sınıfında uzman ve sertifikalı şişlerden oluşmasının yanı sıra sizlere kombi servisi, kombi bakımı, kombi tamiri ve petek temizliği gibi bir çok servis hizmetini sunmaktadır.

Sizlere kalitesinden ödün vermeden En uygun fiyatlar ile kombi servis hizmeti vermeyi hedefliyoruz.Şimşek Teknik Servis olarak Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere ve mahallelerinde haftanın 7 gün 24 saati kombi servis hizmeti sunmaktayız.

Standartların üzerinde bir servis ve işini iyi bilen uzman teknisyen kadromuz ile aradığınızda sizlere gerekse telefon ile gerekse serviste kesin çözümler üreten bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.Garanti kapsamı dışında kalan kombileriniz için sunmakta olduğumuz kombi servis hizmetleri 12 yıl aşkın süredir tam hızı ile devam etmektedir.

Avcılar Kombi Servis bakım ve onarımları firmamız tarafından yapılarak 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Her marka ve model kombileriniz için sunmakta olduğumuz kombi servis hizmeti için 0212 452 27 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşarak servis kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.Bu sayede sizlere garantili servis hizmeti sunabilmekteyiz.

Uzun yıllardır bakımları yapılmayan kombilerinizin çalışma performansı azalacaktır ve verim alamamaya başlayacaksınız.Kombi bakımının yapılmaması parçalarda sorunlar oluşturabilmektedir.Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak için kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.Kombi bakımları yapıldıktan sonra kombilerinizin çalışma sistemi kontrol edilir ve daha verimli bir çalışma sistemi elde etmiş olursunuz.

Siz değerli müşterilermize bir telefon kadar yakın konumda bulunan firmamız kombilerinizin markası ne olursa olsun 0212 452 27 52 numaralı irtibat numaramızdan arayarak servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

avcılar kombi tamiri

Avcılar Kombi Tamiri

Kombi tamir ve bakım gibi konularda 7/24 kesintisiz servis hizmeti vermemizin yanı sıra 1 yıl garantili kombi tamiri yapmaktayız.Kombi tamiri esnasında değişimi veya onarımı yapılan tüm yedek parçalar Şimşek teknik servis adı altında garanti kapsamı altına alınmaktadır.Haftanın 7 günü 24 saati 0212 452 27 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Petek Temizleme

Şimşek teknik servis olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinizin periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.Kombi bakımları ve petek temizleme işlemleri kombilerinizin daha performanslı çalışmasını sağlamaktadır.İlaçlı ve makineli petek temizliği sistemde bulunun kireç tortu ve balçıkları söküp temizleyerek cihazınızın ilk gün ki gibi ısıtmasını sağlamaktadır.Kombi bakımları her yıl düzenli olarak yapılması gereken bir işlem olup petek temizleme işlemleri ise 4 yılda bir yapılması gereken bir işlemdir.

Avcılar Kombi Bakımı

Her marka kombilerinize sunmakta olduğumuz kombi servis hizmeti ile uzman teknisyen ekiplerimiz kullanmakta olduğunuz kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yapmaktadır.Bakımı düzenli olarak yapılmayan bir kombi ısıtmama su akıtma ve gürültülü çalışma gibi bir çok şekilde sizlere çeşitli arızalar çıkarta bilmektedir.Uzman teknisyen ekiplerimiz tarafından kombilerinizin bakımları akıllı cihazlar ile yapılmaktadır.

Avcılar Kombi Bakımında yapılan İşlemler

 • Genleşme tankı basıncı kontrol edilir eksikse tamamlanır.
 • Sıcak su sensör değeri ölçülür.
 • Üç yollu vana motoru değerleri ölçülür.
 • Fan motoru kontrol edilir sökülür temizlenir.
 • Yanma haznesi temizlenir.
 • Elektrot çubukları temizlenir.
 • Filtreler sökülür temizlenir.
 • Cihazın iç temizliği tapılır ve bakım işlemi sona erer.

 

 • Avcılar Kombi Servisi
 • Avcılar Kombi Tamiri
 • Avcılar Kombi Servis
 • Avcılar Kombi Servis Hizmeti
 • Avcılar Kombi Servis Telefonu
 • Avcılar Kombi Servisi Telefonu
 • Avcılar Kombi Servisi İletişim

Avcılar Kombi Servisi olarak tüm kombi markaları için hizmet vermkteyiz.

 1. Avcılar Eca Kombi Servisi
 2. Avcılar Bosch Kombi Servisi
 3. Avcılar Beko Kombi Servisi
 4. Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi
 5. Avcılar Buderus Kombi Servisi
 6. Avcılar Viessman Kombi Servisi
 7. Avcılar Baykan Kombi Servisi
 8. Avcılar Arçelik Kombi Servisi
 9. Avcılar Ariston Kombi Servisi
 10. Avcılar Alarko Kombi Servisi
 11. Avcılar İhlas Kombi Servisi
<strong>İstanbul Avcılar Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Avcılar Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Avcılar Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Avcılar Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Avcılar Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Avcılar Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Avcılar Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Avcılar Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2024 İstanbul Kombi Servisi