7 Gün 24 Saat
Kombi Servisi
0212 452 27 52
Hemen Arayın

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Bakırköy Kombi Servisi hizmetimiz için bizi hemen 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

>> Bakırköy Kombi Servisi <<

 

Firmamız 12 yıla aşkın süredir sürdürmekte olduğu kombi servis hizmeti ile sizlere kalitesinden ödün vermeksizin haftanın 8 günü kombi servis hizmeti sunmaktadır.Şimşek Teknik Servis olarak Bakırköy ilçesinde sunmakta olduğumuz kombi servis hizmetlerimiz en geç 2 saat içerisinde kapınızda olmaktadır.

Alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınarak kombileriniz güvence altında olacaktır.Kombi Bakım,Onarım ve Petek Temizleme gibi tüm teknik servis hizmetleri uzman teknisyenlerimiz tarafından güvenli ve en uygun şekilde yapılarak teslim edilmektedir.

Bakırköy ilçesinde sunmakta olduğumuz kombi servis hizmetlerimiz kesintisiz olarak haftanın 7 günü devam etmektedir.

Gün geçtikçe daha çok artan kombi marka ve modellerinde her zaman kendilerini yenileyen bir firma olarak nasıl bir servis hizmeti almak istediğinizi tam  olarak bilmekteyiz.Kombi arıza ve onarımları sınıfında sertifikalı ustalarımız tarafından garantili olarak yapılır ve 1 yıl içerisinde tekrar arızalanması gibi durumda ücretsiz değişimi yapılır.Türkiye genelinde bulunan yüzlerce marka ve model kombilere sunmakta olduğumuz servis hizmetlerinin tümü orijinal yedek parçaları temin edilerek değişimi tamamlanır.

>> Kombi Bakımı Neden Yapılır ? <<

 

bağcılar kombi bakımı

 Günümüz koşullarında kullanılmakta olan kombilerinizin bakımları düzenli olarak yapılmamaktadır.Kombi kullanıcıları olarak   kombilerinizin bakımlarını aksatmamanız gerekmektedir.Bakımı yapılan bir kombi arızadan kaynaklana bilecek olan kazaların ve   patlamaların önüne geçer ve kombilerinizin daha yük bir performans elde etmesini sağlar.

 Yılda en az 1 defaya mahsus yapılan kombi bakımları sizler için daha düşük ayarlarda yüksek performans elde etmenizi sağladığı   için faturalarınızda %30’a varan tasarruf elde etmenizi sağlar.

 

 

>> Neden Petek Temizleme Yapılır ? <<

 

Soğuk kış aylarında almakta olduğumuz genel şikayetlerden biri olan peteklerin ısınmaması veya alt kısımların ısınmaması gibi şikayetler olmaktadır.Uzun yıllara aşkın süredir bakımı yapılmayan bir petek içinde palçık ve çamur oluşturmaktadır.Bu sorun ise ilerledikten sonra tıkanmalara sebep olmaktadır.En az ¾ yılda bir yapılması gereken petek temizleme işlemleri oldukça önemli bir işlemdir.İlaçlı yapılan petek temizleme işlemleri ilk gün ki sıcaklığı elde etmenizi sağlamaktadır.Petek temizleme işlemleri son sistem makine sayesinde ilk gün ki duruma getirilerek daha iyi ısınmasını sağlamaktadır.

Bakrköy Petek Temizleme işlemleri sayesinde hava şartları ne kadar zor olursa olsun kombileriniz daha performanslı çalışarak sizleri yarı yolda bırakmamış olacaktır.Kombi petek temizleme işlemleri için 0 212 452 27 52 numaralı irtibat hattından bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilrsiniz.

>> Kombi Ses Yapıyor ? <<

 

Bakırköy kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinizin bir çok sebepten dolayı ses yapabilmektedir.Bunların içinde en çok denk gelmekte olduğumuz yedek parçalardan birisi olarak fan motorudur.Fan motoru cihaz içerinde yanmakta olan atık gazı baca sayesinde dışarı yollayan yedek parçadır.Kombi Fan Motoru uzun yıllara boyunca hiç temizlenmediği için belirli bir süre sonra içerinde salgı yapmaya başlamaktadır.Bu yüzden rulmanlarında boşluk oluşmaktadır.Boşluk oluştuğu zaman gürültü yapmasına sebep olmaktadır.

Bir diğer parça ise devirdaim pompasıdır.Devirdam motorunun görevi ise cihaz ve peteklerin içinde bulunan suyun dolaşımını sağlamaktadır.Belli bir ömrü olan bir yedek parça olduğu için bozulma olasılığı çok yüksektir.Kullanmakta olduğunuz koombilerinizin markası ne olursa olsun.Gürültü yapıyor ise 0 212 452 27 52 nuaralı irtibat hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 • Bakırköy Kombi Servisi
 • Bakırköy Kombi Tamiri
 • Bakırköy Kombi Servis
 • Bakırköy Kombi Servis Hizmeti
 • Bakırköy Kombi Servis Telefonu
 • Bakırköy Kombi Servisi Telefonu
 • Bakırköy Kombi Servisi İletişim

Bakırköy Kombi Servisi olarak tüm kombi markaları için hizmet vermkteyiz.

 1. Bakırköy Eca Kombi Servisi
 2. Bakırköy Bosch Kombi Servisi
 3. Bakırköy Beko Kombi Servisi
 4. Bakırköy Demirdöküm Kombi Servisi
 5. Bakırköy Buderus Kombi Servisi
 6. Bakırköy Viessman Kombi Servisi
 7. Bakırköy Baykan Kombi Servisi
 8. Bakırköy Arçelik Kombi Servisi
 9. Bakırköy Ariston Kombi Servisi
 10. Bakırköy Alarko Kombi Servisi
 11. Bakırköy İhlas Kombi Servisi
<strong>İstanbul Bakırköy Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Bakırköy Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Bakırköy Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Bakırköy Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Bakırköy Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Bakırköy Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Bakırköy Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Bakırköy Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2023 İstanbul Kombi Servisi