Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Kağıthane Kombi Servisi hizmetimiz için bizi hemen 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Kağıthane Kombi Servisi

Kombi servisi olarak 12 yıla aşkın süredir Kağıthane ilçesinde kullanmakta olduğunuz kombilerinize bakım onarım montaj gibi tüm servis hizmetlerini Şimşek teknik adı altında sizlere sunmaktayız.Kağıthane kombi servisi olarak alacağınız kombi servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altında alınmaktadır.Alacağınız tüm servis  hizmetleriniz 1 yıl boyunca firmamız tarafından ücretsiz karşılanmaktadır.Uzman teknisyen kadromuz sayesinde alacağınız güler yüzlü kombi servis hizmetimizden memnun kalma garantisi sunmaktayız.

Son bir kaç yıllardan bu yana ısınma konusunda en çok tercih edilen elektronik cihazlar arasında tercih edilen cihazlardır.Kombilerinizin yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.Bakımı yapılmayan kombilerinizin çalışma performansı gün geçtikçe azalmakta olacaktır.İşte tam bu gibi durumlarda kombilerinizin bakımlarını yaptırdığınız zaman ilk gün performansının yanı sıra daha düşük derecelerde daha verimli bir ısı ve faturalaranızda tasarruf elde etmiş olacaksınız.

kağıthane kombi tamiri

    Kağıthane Kombi Arıza Servisi

Kombilerinizin markası ne olursa olsun arıza onarım işlemleri işi bilen kişiler tarafından yapılması gereken bir işlem olup aksi takdirde sizlere olumsuz sonuçlar doğura bilmektedir.Yapılan yanlış arıza tespitleri ve yapılan işlemler sizlere daha büyük arızalar ile karşı karşıya getirebilmektedir.Tüm marka kombilerinize sunduğumuz servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçalar orjinal yedek parçalar olup 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Böylelikle kombileriniz güvence altına alınmaktadır.Uzman ekiplerimiz haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir.Alacağınız tüm arıza servis hizmetlerinden memnun kalma garantisi sunmaktayız.

Kağıthane Kombi Bakım Servisi 

Kullanmakta olduğunuz kombi bakımları oldukça önemli bir işlem olup yılda 1 defa yapılması gereken bir işlemdir.Yapılan kombi bakımları sayesinde kombilerinizin çalışma sistemi ilk gün nasılsa bakımıda yapıldığı zaman aynı olacaktır.Kısaca özetlemiş olursak kombileriniz ilk gün sağlamış olduğu performansı sağlamış olacak ve verimli bir ısı elde etmenizi sağlayacaktır.Kombi bakım işlemler için 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.
kağıthane kombi petek temizleme

Peteklerin Temizlenmesi Pahalı Mı?

 Oldukça ekonomik olan petek temizleme işlemi, aslında kombinizin bakımı ile birlikte gerçekleştirilir. Mevsim geçişlerinde gerekli olan bakımların yapılması ve yazın kullanılmayacak olan peteklerin kışın içinde biriken kir ve tozun akıtılması sağlanmalıdır.

Bu temizleme işleminin en önemli aşaması evin daha sıcak olması ve peteklerden elde edilen sıcaklığın kalıcı olmasıdır. Herkes kolayca petek temizleme konusunda hizmet alacağı seçeneklere ulaşabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman peteklerinizin temizlenmesi konusunda destek alabilirsiniz ve bütçenize doğalgaz faturası yükü eklemeden küçük bir bütçe ile daha verimli bir şekilde ısınma imkanı elde edebilirsiniz.

İlk günkü gibi kaloriferlerin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, her yıl iki kez peteklerinizin temizliğini yaptırmalısınız.

 •  Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir . 
 •   Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları. 
 •   Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması . 
 •   Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi. 
 •   Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması. 
 •   Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.
kağıthane kombi bakımı
kağıthane kombi bakımıHangi Çeşit Petek Temizliği Yapılmaktadır?

Klasik model peteklerin temizlenmesi işlemi oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Özel ekipmanların yardımıyla gerçekleştirdiğimiz bu işlemler, yerden ısıtmalı sistemlerde de mümkün olmaktadır.

Büyük enerji maliyetlerini engellemenin tek yolu olan petek temizliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, zamanınızı  da paranızı da tüketmeden temizlik işini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zamanında temizlenmeyen peteklerin bir iki dakika içinde ısınması mümkün olmamaktadır.

Ortalama 2 saat süren petek temizliği, temiz su ile yıkanıp, kirler yok olana kadar sürmektedir. Özel bir makine ile yıkama işlemi yapılmaktadır.

- Kombilerin Isıtmama Sorunu

 

Çalıştığı halde kombi ısıtmıyorsa bu durumda farklı seçeneklere bakılır, termostat derecesi düşükse yükseltilir, tıkalı filtre durumu söz konusu olabilir. Bazen dönüş hattı sorunları, petek ve boru hattında kirlenme gibi sorunlar görülebilir.

Bu hallerde Kağıthane kombi bakımı için yardım isteyebilirsiniz.Kombi Bakımlarınızı ve petek temizleme işlemlerinizi zamanında ve düzenli yaptırmanız dahilinde ısıtmama gibi sorunlarınızı ortadan kaldırmış olursunuz.Kombilerinizin çalışma performansı ilk gün nasılsa öyle olsun.

 

 

 • Kağıthane Kombi Servisi
 • Kağıthane Kombi Tamiri
 • Kağıthane Kombi Servis
 • Kağıthane Kombi Servis Hizmeti
 • Kağıthane Kombi Servis Telefonu
 • Kağıthane Kombi Servisi Telefonu
 • Kağıthane Kombi Servisi İletişim

Kağıthane Kombi Servisi olarak tüm kombi markaları için hizmet vermkteyiz.

 1. Kağıthane Eca Kombi Servisi
 2. Kağıthane Bosch Kombi Servisi
 3. Kağıthane Beko Kombi Servisi
 4. Kağıthane Demirdöküm Kombi Servisi
 5. Kağıthane Buderus Kombi Servisi
 6. Kağıthane Viessman Kombi Servisi
 7. Kağıthane Baykan Kombi Servisi
 8. Kağıthane Arçelik Kombi Servisi
 9. Kağıthane Ariston Kombi Servisi
 10. Kağıthane Alarko Kombi Servisi
 11. Kağıthane İhlas Kombi Servisi
<strong>İstanbul Kağıthane Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Kağıthane Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Kağıthane Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Kağıthane Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Kağıthane Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Kağıthane Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Kağıthane Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Kağıthane Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2024 İstanbul Kombi Servisi