7 Gün 24 Saat
Kombi Servisi
0212 452 27 52
Hemen Arayın

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Eyüp Kombi Servisi hizmetimiz için bizi hemen 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

eyüp kombi servisi

 

Eyüp Kombi Servisi sizlere 12 yıla aşkın süredir servis hizmeti sunan ve sektöründe en öncü bir teknik servis firmasıdır.Kullanmakta olduğunuz kombilerinize sunmakta olduğumuz güvenilir ve güler yüzlü servis ağımız aynı gün içinde ve yerinde yapılmaktadır.En uygun fiyatlar ile alacağınız kombi servis hizmetleriniz firma bünyesi altında 1 yıl garanti kapsamı altında alınmaktadır.Eyüp bölgesinde bulunan mobil ekiplerimiz sayesinde alacağınız tüm hizmetler sonrası müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktayız.

Eyüp bölgesinde kombi servisi arıza bakım gibi tüm servis hizmetleri sunan firmamız kullanmakta olduğunuz kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye etmektedir.Bakımı yapılan bir kombi daha performanslı bir çalışma sistemi sahip olduğu için daha düşük seviyelerde daha verimli bir sıcaklık elde etmenizi sağlar ve bu sayede doğal gaz faturalarında %10 tasarruf etmenizi sağlayacaktır.Soğuk kış aylarında yapabilecek sürpriz arızalarında önüne geçmiş olursunuz.Eyüp kombi servisi en kaliteli firmaların kombileri için servis imkanı sunmaktadır.

Eyüp Kombi Bakım Onarım Servisi

 Eyüp bölgesinde kullanmakta olduğunuz kombiniz mi bozuldu?

 • Aynı gün Servis hizmeti
 • Uzman teknisyen ekip
 • Orjinal yedek parça
 • Güler yüzlü servis hizmeti
 • 1 yıl garantili hizmet

Eyüp Kombi Servis profesyonel teknik servis ekipleri ile sizlere haftanın 7 günü 2 saati kombi hizmeti sunmaktadır.Kombi servis ve onarım gibi servis hizmetlerinde sizlere en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmak garantisi vermekteyiz.Mobil ekiplerimiz bir telefon kadar yakın konumda bulunmaktadır.Alacağınız tüm servis hizmetleri uzman ekiplerimizin kullanmakta oldukları Orjinal yedek parçalar ile sorunsuz değişim onarım yapılmasının ardından garanti belgesi müşteriye teslim edilerek servis kaydı işlemi tamamlanır.

eyüpkombi servisi

 

Eyüp kombi servisi

Firmamız uzun yıllara aşkın süredir Eyüp bölgesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için haftanın 7 günü kesintisiz mobil ekip hizmeti sunmaktadır.Mobil ekiplerimiz sayesinde sizlere kaliteli güvenilir ve güler yüzlü servis hizmetinin adresini sunmaktayız.

Uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm işçilik ve orjinal yedek parça değişimleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Kombilerinizin markası ne olursa aynı gün içinde tün sorunlarınız en uygun fiyatlar ile çözülmektedir.Kombi servisi bakım onarım arıza gibi tüm servis hizmetlerimiz siz kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü kesintisiz devam etmektedir.

Kullandığınız kombi mi arızalandı?

 1. Elektrik şalterini kontrol edin
 2. Gaz vanalarının açık olduğundan emin olun
 3. Su barının 1,5 a ayarlayın
 4. Cihazı resetleyin.

 

Tüm markalara sunmakta olduğumuz geniş çaplı teknik servis hizmetlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından güvence altına alınmaktadır.7/24 saat kesintisiz olarak mobil ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir.Eyüp kombi servisi bakım onarım servis hizmetlerimiz aynı gün kaliteli güvenilir ve kesin çözümler olarak hizmet sunulmaktadır.

eyüp petek temizliği

  Kombi Petek Temizliği

  Kombi petek temizliğinde de ilk olarak kombi ve kombinin vanası kapatılır. Kombi cihazına su kaçmaması için vananın kapalı kalması    avantajlı olacaktır.

  Banyoda yer alan havlupan giriş vanasına hortumun bir ucu bağlanır. Diğer ucu ise petek temizleme makinesine bağlanır.

  Başka bir hortumun bir ucu havlupan çıkış vanasına bağlanırken diğer ucu da klozete veya tuvalete uzatılır.

  Kombi içerisinde kalıplaşmış kireç ve tortuların sökülmesi için peteğe tazyikli su uygulanır.

  Petek kimyasalı denilen çözücü ilaç uygulanarak kalan kireçlerin Eyüp kombi servis fiyatlari aracılığı ile temizlenmesi sağlanır.   Petekten temiz su çıkana kadar temizliğe devam edilir.

  Temizlenen peteğin giriş çıkış vanaları kapatılır ve sıradaki peteğin giriş çıkış vanaları açılır. Bu işlem petek temizliğinin bitmesine kadar bu şekilde tekrar edilmektedir.

Kombilerin havası alınır ve temiz su ilavesi yapılarak petek temizliğine son verilir.

 

Eyüp Demirdöküm Kombi Servisi

Eyüp demirdöküm kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz demirdöküm marka kombilerinize aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.Eyüp Demirdöküm Servisi ile alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Demirdöküm kombi servisi için servis kaydını 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.

Eyüp Baykan Kombi Servisi

Eyüp baykan kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz baykan marka kombilerinize aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.Eyüp Baykan Servisi ile alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Baykan kombi servisi için servis kaydını 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.

Eyüp Vaillant Kombi Servisi

Eyüp vaillant kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz Vaillant marka kombilerinize aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.Eyüp Vaillant Servisi ile alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Vaillant kombi servisi için servis kaydını 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.

Eyüp Ferroli Kombi Servisi

Eyüp Ferroli kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz ferroli marka kombilerinize aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.Eyüp Ferroli Servisi ile alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Ferroli kombi servisi için servis kaydını 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.

Eyüp Alarko Kombi Servisi

Eyüp alarko kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz alarko marka kombilerinize aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.Eyüp Alarko Servisi ile alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Alarko kombi servisi için servis kaydını 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.

Eyüp Viesmann Kombi Servisi

Eyüp Viessmann kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz Viessmann marka kombilerinize aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.Eyüp Viessmann Servisi ile alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Viessmann kombi servisi için servis kaydını 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.

 

 • Eyüp Kombi Servisi
 • Eyüp Kombi Tamiri
 • Eyüp Kombi Servis
 • Eyüp Kombi Servis Hizmeti
 • Eyüp Kombi Servis Telefonu
 • Eyüp Kombi Servisi Telefonu
 • Eyüp Kombi Servisi İletişim

Eyüp Kombi Servisi olarak tüm kombi markaları için hizmet vermkteyiz.

 1. Eyüp Eca Kombi Servisi
 2. Eyüp Bosch Kombi Servisi
 3. Eyüp Beko Kombi Servisi
 4. Eyüp Demirdöküm Kombi Servisi
 5. Eyüp Buderus Kombi Servisi
 6. Eyüp Viessman Kombi Servisi
 7. Eyüp Baykan Kombi Servisi
 8. Eyüp Arçelik Kombi Servisi
 9. Eyüp Ariston Kombi Servisi
 10. Eyüp Alarko Kombi Servisi
 11. Eyüp İhlas Kombi Servisi
<strong>İstanbul Eyüp Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Eyüp Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Eyüp Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Eyüp Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Eyüp Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Eyüp Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Eyüp Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Eyüp Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2023 İstanbul Kombi Servisi