7 Gün 24 Saat
Kombi Servisi
0212 452 27 52
Hemen Arayın

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

>> Sultangazi Kombi Servisi <<

 

Firmamız 12 yıla aşkın süredir sürdürmekte olduğu kombi servis hizmeti ile sizlere kalitesinden ödün vermeksizin haftanın 8 günü kombi servis hizmeti sunmaktadır.Şimşek Teknik Servis olarak Sultangazi ilçesinde sunmakta olduğumuz kombi servis hizmetlerimiz en geç 2 saat içerisinde kapınızda olmaktadır.

Alacağınız tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınarak kombileriniz güvence altında olacaktır.Kombi Bakım,Onarım ve Petek Temizleme gibi tüm teknik servis hizmetleri uzman teknisyenlerimiz tarafından güvenli ve en uygun şekilde yapılarak teslim edilmektedir.

Sultangazi ilçesinde sunmakta olduğumuz kombi servis hizmetlerimiz kesintisiz olarak haftanın 7 günü devam etmektedir.

Gün geçtikçe daha çok artan kombi marka ve modellerinde her zaman kendilerini yenileyen bir firma olarak nasıl bir servis hizmeti almak istediğinizi tam  olarak bilmekteyiz.Kombi arıza ve onarımları sınıfında sertifikalı ustalarımız tarafından garantili olarak yapılır ve 1 yıl içerisinde tekrar arızalanması gibi durumda ücretsiz değişimi yapılır.Türkiye genelinde bulunan yüzlerce marka ve model kombilere sunmakta olduğumuz servis hizmetlerinin tümü orijinal yedek parçaları temin edilerek değişimi tamamlanır.

>> Kombi Bakımı Neden Yapılır ? <<

 

bağcılar kombi bakımı

 Günümüz koşullarında kullanılmakta olan kombilerinizin bakımları düzenli olarak yapılmamaktadır.Kombi kullanıcıları olarak   kombilerinizin bakımlarını aksatmamanız gerekmektedir.Bakımı yapılan bir kombi arızadan kaynaklana bilecek olan kazaların ve   patlamaların önüne geçer ve kombilerinizin daha yük bir performans elde etmesini sağlar.

 Yılda en az 1 defaya mahsus yapılan kombi bakımları sizler için daha düşük ayarlarda yüksek performans elde etmenizi sağladığı   için faturalarınızda %30’a varan tasarruf elde etmenizi sağlar.

 

 

>> Neden Petek Temizleme Yapılır ? <<

 

Soğuk kış aylarında almakta olduğumuz genel şikayetlerden biri olan peteklerin ısınmaması veya alt kısımların ısınmaması gibi şikayetler olmaktadır.Uzun yıllara aşkın süredir bakımı yapılmayan bir petek içinde palçık ve çamur oluşturmaktadır.Bu sorun ise ilerledikten sonra tıkanmalara sebep olmaktadır.En az ¾ yılda bir yapılması gereken petek temizleme işlemleri oldukça önemli bir işlemdir.İlaçlı yapılan petek temizleme işlemleri ilk gün ki sıcaklığı elde etmenizi sağlamaktadır.Petek temizleme işlemleri son sistem makine sayesinde ilk gün ki duruma getirilerek daha iyi ısınmasını sağlamaktadır.

Bakrköy Petek Temizleme işlemleri sayesinde hava şartları ne kadar zor olursa olsun kombileriniz daha performanslı çalışarak sizleri yarı yolda bırakmamış olacaktır.Kombi petek temizleme işlemleri için 0 212 452 27 52 numaralı irtibat hattından bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilrsiniz.

>> Kombi Ses Yapıyor ? <<

 

Sultangazi kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinizin bir çok sebepten dolayı ses yapabilmektedir.Bunların içinde en çok denk gelmekte olduğumuz yedek parçalardan birisi olarak fan motorudur.Fan motoru cihaz içerinde yanmakta olan atık gazı baca sayesinde dışarı yollayan yedek parçadır.Kombi Fan Motoru uzun yıllara boyunca hiç temizlenmediği için belirli bir süre sonra içerinde salgı yapmaya başlamaktadır.Bu yüzden rulmanlarında boşluk oluşmaktadır.Boşluk oluştuğu zaman gürültü yapmasına sebep olmaktadır.

Bir diğer parça ise devirdaim pompasıdır.Devirdam motorunun görevi ise cihaz ve peteklerin içinde bulunan suyun dolaşımını sağlamaktadır.Belli bir ömrü olan bir yedek parça olduğu için bozulma olasılığı çok yüksektir.Kullanmakta olduğunuz koombilerinizin markası ne olursa olsun.Gürültü yapıyor ise 0 212 452 27 52 nuaralı irtibat hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

<strong>İstanbul Sultangazi Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Sultangazi Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Sultangazi Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Sultangazi Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Sultangazi Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Sultangazi Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Sultangazi Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Sultangazi Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2023 İstanbul Kombi Servisi