7 Gün 24 Saat
Kombi Servisi
0212 452 27 52
Hemen Arayın

Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Esenler Kombi Servisi hizmetimiz için bizi hemen 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Esenler Kombi Servisi

Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran ve ısınma konusunda en çok tercih edilen cihazlar arasında ilk akla gelen cihazlarlar kombilerdir.Esenler ilçesinde kullanmakta olduğunuz tüm marka ve model kombilerinizie aynı gün içerisinde özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Günümüzde kombilerinizin rutin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmetkedir.Bu bakımların yapılmasını kendilerinize alıştırmanız gerekmekte ve her yıl 1 defaya mahsus bakımları yaptırmanız gerekmektedir.Tam da bu durumlarda biz devreye girmekteyiz.Esenler ilçesinde bulunan teknisyen ekiplerimiz hava şartları ne olursa olsun 7/24 saat sizlere kesintisiz servis ve destek hizmeti sunmaktadır.

Esenler kombi servisi ile uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Aynı yıl içerisinde teknisyenlerimizin yapmış olduğu işlemler tekrar sorun yaşadığınız takdirde uzman kadromuz sizlerin tüm servis hizmetini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

 esenler kombi servisi, esenler kombi tamiri, esenler kombi onarımı

Peteklerin Temizlenmesi Pahalı Mı?

Oldukça ekonomik olan petek temizleme işlemi, aslında kombinizin bakımı ile birlikte gerçekleştirilir. Mevsim geçişlerinde gerekli olan bakımların yapılması ve yazın kullanılmayacak olan peteklerin kışın içinde biriken kir ve tozun akıtılması sağlanmalıdır.

Bu temizleme işleminin en önemli aşaması evin daha sıcak olması ve peteklerden elde edilen sıcaklığın kalıcı olmasıdır. Herkes kolayca petek temizleme konusunda hizmet alacağı seçeneklere ulaşabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman peteklerinizin temizlenmesi konusunda destek alabilirsiniz ve bütçenize doğalgaz faturası yükü eklemeden küçük bir bütçe ile daha verimli bir şekilde ısınma imkanı elde edebilirsiniz.

İlk günkü gibi kaloriferlerin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, her yıl iki kez peteklerinizin temizliğini yaptırmalısınız.

Hangi Çeşit Petek Temizliği Yapılmaktadır?

Klasik model peteklerin temizlenmesi işlemi oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Özel ekipmanların yardımıyla gerçekleştirdiğimiz bu işlemler, yerden ısıtmalı sistemlerde de mümkün olmaktadır.

Büyük enerji maliyetlerini engellemenin tek yolu olan petek temizliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, zamanınızı da paranızı da tüketmeden temizlik işini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zamanında temizlenmeyen peteklerin bir iki dakika içinde ısınması mümkün olmamaktadır.

Ortalama 2 saat süren petek temizliği, temiz su ile yıkanıp, kirler yok olana kadar sürmektedir. Özel bir makine ile yıkama işlemi yapılmaktadır.

esenler petek temizleme

 

 

Esenler Demirdöküm Kombi Servisi
Esenler Demirdöküm Kombi Bakım Servis olarak esenler ilçesinde kullanmakta olduğunuz Demirdöküm marka kombileriniz için kombi servis hizmeti sunmaktayız.Demirdöküm servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenler Eca Kombi Servisi
Esenler Eca Kombi Bakım Servisi kaliteli ve güvenilir bir kombi servis ağı ile sizlere haftanın 7 günü kesintisiz mobil servis hizmeti sunmaktadır.Özel Eca kombi servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenler Ferroli Kombi Servisi
Esenler Ferroli Kombi Bakım Tamir Servis i uzman ekipleri ve kullanmakta olduğu orijinal yedek parçaları ile yapılan tüm servis hizmetlerine 1 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.Ferroli marka kombilerinizin teknik servis hizmeti için 0212 452 27 52 numaralı irtibat telefonundan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Esenler Vaillant Kombi Servisi

Esenler kombi servisi olarak 12 yıla aşkın süredir kullanmakta olduğunuz Vaillant marka kombilerinize özel servis hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.Vaillant kombi servisi olarak uzman teknisyen kadromuz ile sizlerin tüm sorunlarınıza kesintisiz hizmet sunmaktayız.Esenler Vailant Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombileriniz uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde emin ellerde olacaktır.Kombi arıza-bakım-onarım gibi tüm teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamı altında olacaktır.

Esenler kombi servisi ile servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı irtibat telefonundan bizlere ualaşarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır.

Esenler Baykan Kombi Servisi

Esenler kombi servisi ile baykan marka kombileriniz için kesintisiz servis desteği sunan firmamız sizlere aynı gün içinde kombi servis hizmeti sunmaktadır.Esenler baykan servisi ile alacağınız kombi servis hizmeti aynı gün içinde yapılmasının yanı sıra değişimi veya onarımı yapılan tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Baykan kombi servisi

 

 • Esenler Kombi Servisi
 • Esenler Kombi Tamiri
 • Esenler Kombi Servis
 • Esenler Kombi Servis Hizmeti
 • Esenler Kombi Servis Telefonu
 • Esenler Kombi Servisi Telefonu
 • Esenler Kombi Servisi İletişim

Esenler Kombi Servisi olarak tüm kombi markaları için hizmet vermkteyiz.

 1. Esenler Eca Kombi Servisi
 2. Esenler Bosch Kombi Servisi
 3. Esenler Beko Kombi Servisi
 4. Esenler Demirdöküm Kombi Servisi
 5. Esenler Buderus Kombi Servisi
 6. Esenler Viessman Kombi Servisi
 7. Esenler Baykan Kombi Servisi
 8. Esenler Arçelik Kombi Servisi
 9. Esenler Ariston Kombi Servisi
 10. Esenler Alarko Kombi Servisi
 11. Esenler İhlas Kombi Servisi
<strong>İstanbul Esenler Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Esenler Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Esenler Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Esenler Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Esenler Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Esenler Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Esenler Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Esenler Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2023 İstanbul Kombi Servisi