7 Gün 24 Saat
Kombi Servisi
0212 452 27 52
Hemen Arayın

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Kombi Servisi için bizi hemen arayın.
Bizi 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran ve ısınma konusunda en çok tercih edilen cihazlar arasında ilk akla gelen cihazlarlar kombilerdir.Ümraniye ilçesinde kullanmakta olduğunuz tüm marka ve model kombilerinizie aynı gün içerisinde özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Günümüzde kombilerinizin rutin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmetkedir.Bu bakımların yapılmasını kendilerinize alıştırmanız gerekmekte ve her yıl 1 defaya mahsus bakımları yaptırmanız gerekmektedir.Tam da bu durumlarda biz devreye girmekteyiz.Ümraniye ilçesinde bulunan teknisyen ekiplerimiz hava şartları ne olursa olsun 7/24 saat sizlere kesintisiz servis ve destek hizmeti sunmaktadır.

Ümraniye kombi servisi ile uzman teknisyen kadromuz tarafından yapılan tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Aynı yıl içerisinde teknisyenlerimizin yapmış olduğu işlemler tekrar sorun yaşadığınız takdirde uzman kadromuz sizlerin tüm servis hizmetini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

 

Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi
Ümraniye Demirdöküm Kombi Bakım Servis olarak esenler ilçesinde kullanmakta olduğunuz Demirdöküm marka kombileriniz için kombi servis hizmeti sunmaktayız.Demirdöküm servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Eca Kombi Servisi
Ümraniye Eca Kombi Bakım Servisi kaliteli ve güvenilir bir kombi servis ağı ile sizlere haftanın 7 günü kesintisiz mobil servis hizmeti sunmaktadır.Özel Eca kombi servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Ferroli Kombi Servisi
Ümraniye Ferroli Kombi Bakım Tamir Servis i uzman ekipleri ve kullanmakta olduğu orijinal yedek parçaları ile yapılan tüm servis hizmetlerine 1 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.Ferroli marka kombilerinizin teknik servis hizmeti için 0212 452 27 52 numaralı irtibat telefonundan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Ümraniye Vaillant Kombi Servisi

Ümraniye kombi servisi olarak 12 yıla aşkın süredir kullanmakta olduğunuz Vaillant marka kombilerinize özel servis hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.Vaillant kombi servisi olarak uzman teknisyen kadromuz ile sizlerin tüm sorunlarınıza kesintisiz hizmet sunmaktayız.Ümraniye Vailant Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombileriniz uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde emin ellerde olacaktır.Kombi arıza-bakım-onarım gibi tüm teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamı altında olacaktır.

Ümraniye kombi servisi ile servis hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı irtibat telefonundan bizlere ualaşarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır.

<strong>İstanbul Ümraniye Kombi Servisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Ümraniye Kombi Servisi için hizmet almak istiyorum, nasıl hizmet alabilirim?

İstanbul Ümraniye Kombi Servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Kombi Servisi için size hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 452 27 52

Ümraniye Kombi Servisi Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Ümraniye Kombi Servisi için Şimşek Teknik Servis Telefon Numarası 0212 452 27 52'dir.

İstanbul Ümraniye Kombi Servisi için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, hızlı servisimiz için hemen bizi arayıp, beklemeden, hızlı Ümraniye Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz. 0212 452 27 52

© Copyright 2023 İstanbul Kombi Servisi