Yenibosna Kombi Servisi olarak Bahçelievler ilçesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için Bakım,Servis,Petek Temizleme ve Onarım Hizmeti sunmaktayız.
Bizi 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Yenibosna kombi servisi, Bahçelievler ilçesinde bulunan Yenibosna mahallesinde sizlere kombi servisi,kombi bakımı ve petek temizleme gibi tüm servis hizmetlerini firmamız sizlere aynı gün içinde sunmaktadır.Firmamız Yenibosna ilçesinde bulunan tüm mahallelere ve sokaklarına kombi servis hizmeti sunmaktadır.Firmamız Şimşek Teknik Servis olarak kombi ve klimalarınız için tüm marka,model,kombi ve klimalarınız için sizlere özel servis hizmeti sunmaktadır.Şimşek teknik servis olarak siz değerli müşterilerimizin, memnuniyeti için elimizden gelen her türlü çabayı ve gayreti sağlamaktayız.Firmamız Yenibosna ilçesinde 12 yıla aşkın süredir siz değerli kombi kullanıcılarına servis hizmeti sağlamaktadır.

Yenibosna Kombi Servisi

Kombi Servis hizmeti konusunda firmamız bünyesinde çalışan teknisyen ekiplerimiz alanlarında düzenli eğitimlerini alarak kombi yetki belgelerini hak ederek sizlere kusursuz bir servis hizmeti sunmaktadırlar.Yenibosna bölgesinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için servis hizmeti sunacak bir firma arıyor iseniz Şimşek teknik servis olarak sizlere bir telefon kadar yakın konumda bulunmaktayız.

yenibosna kombi servisi
 
 Yenibosna ilçesinde bulunan uzman ekiplerimiz aynı güniçinde Evinizde yada İş yerlerinde kullanmakta olduğunuz kombileriniz için sizlere kesin çözümler sunmaktadır.Servis talebinde bulunmanız durumunda en geç bir kaç saat içerisinde servis ekiplerimiz Evlerinizde yada İş yerlerinde olur.Arızalı kombileriniz uzman ekiplerimiz tarafından kontrolleri sağlanır ve sizlere hangi parçada problem olduğunuz bildirir onay vermeniz durumunda arızalı kombilerinizin bakım onarım gibi tüm işlemleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.
 

Yenibosna Kombi Arıza

 Evlerinizde ve iş yerinizde ısınma ve sıcak su kullanımlarında en çok tercih edilen elektronik cihazlar kombiler olarak tercih edilen cihazlardır.Kullanmakta olduğunuz kombilerinizin belli bir ömrü vardır.Bu sebepten dolayı kulanmakta olduğunuz kombiler zamanla çeşitli arızalar çıkartabilmektedir.Bu gibi durumlarda 0212 452 27 52 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Arızalı kombilerinizin çözümlerinde büyük adımlar atan firmamız sizlere kalitesinden ödün vermeden aynı gün içinde kombilerinizin markası ne olursa olsun kesin çözümler sunmaktadır.Firmamız tarafından değişimi ve onarımı yapılan tüm yedek parçalar garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Yenibosna Petek Temizliği

Yenibosna kombi servisi ile sizlere kaliteli bir servis hizmeti sunabilmek amacı ile uzman teknisyen ekiplerimiz kullanmakta olduğunuz kombi ve peteklerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye etmektedir.Yenibosna bölgesnde kullanmakta olduğunuz peteklerinizin temizleme işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından ilaçlı bir şekilde yapılamaktadır.

İlaçlı petek temizleme işlemleri 4/5 yılda bir yapılması gereken bir işlem olup ısınmayan peteklerinizde sıcaklık elde etmenizi sağlamaktadır.

 

yenibosna petek temizleme

İlaçlı Petek Temizlemenin Faydaları

 

  • Peteklerin altı ve üstü eşit ısınır.
  • Daha düşük ayarda verimli ısınma elde edilir.
  • Tıkanıklık ve ısınmama gibi tüm sorunlar ortadan kalkmış olur.
  • Doğalgaz faturanızda %20 e varan tasarruf elde edersiniz.

Uzman teknisyen ekiplerimiz yenibosna kombi servisi olarak sizlerin kombi bakımı onarım ve petek temizleme gibi tüm servis hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

© Copyright 2021 İstanbul Kombi Servisi