Servis Bölgeleri

Yenibosna Kombi Servisi olarak tüm marka ve model kombiler için 7/24 saat yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Yenibosna Kombi Servisi hizmetimiz için bizi hemen 0 212 452 27 52 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Yenibosna mahallesinde sunmakta olduğumuz kombi servis hizmeti sayesinde 12 yıla aşkın süredir kullanmakta olduğunuz kombilerinize aynı gün içinde bakım onarım ve servis hizmeti sunmaktayız.Uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde sizlere kalitesinden ödün vermeden aynı gün içinde kombi servis hizmeti sunmaktayız.

Arızalı kombilerinizin çözümünde uzman teknisyenlerimiz en kısa süre içerisinde tüm sorunlarınıza kesin çözümler sunmaktadır.Uzun yıllara aşkın süredir Yenibosna kombi servisi adı altında sizlere hizmet sunan firmamız sizlere memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Her marka ve model kombileriniz için arıza bakım ve onarımlar yerinde yapılmaktadır.Bu sayede kesin çözümler ve memnuniyet garantisi sunulmaktadır.

Firmamız Şimşek Teknik Servis olarak her zaman sizlere en uygun fiyatlar ile en garantili işçilik hizmetini sunmaktadır.Öncelik olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinizin arızası tespit edilerek sizlere bilgisi verilir ve sizin onaylamanız durumunda kombilerinizin arıza işlemleri yapılır.

Yenibosna Kombi Servisi Merkezi

Yenibosna kombi servis merkezi olarak sizlerin tüm sorunlarınıza uzman teknisyenlerimiz tarafından kesin çözümler sunularak tüm arıza işlemlerinde Orjinal yedek parçalar kullanılarak kombileriniz garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Kombi servis hizmetleri için 0212 452 27 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.Çağrı merkezini arayarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.Uzman teknisyenlerimiz sizlere aynı gün içinde ulaşarak ve sizlerin sorunlarınızı dinleyerek sizlere kesin çözümler üretmektedir.

yenibosna kombi servisi

 

Kombi Temizliği

Kombilerinizin en hızlı şekilde çözülecek sorunları, her zaman mekanik aksamlardaki sorunlardan dolayı olmayabilir.

Basit bir temizlik işlemi işin ihtiyacınız olan birkaç saat kışın sizi verimli bir şekilde ısınma imkanına kavuşturur.

Genelde düzenli olarak temizlenmeyen kombiler, iyi bir ısı yaymaz ve beklenmedik anlarda sorunlar çıkarabilir. Bu nedenle Yenibosna kombi petek temizliği hizmetimiz her yıl rutin temizlik işleri için oldukça önemlidir.

Yenibosna Kombi Tamiri 

Kombi tamiri için güveneceğiniz servisler ile çalışmalısınız. Tecrübe sahibi olmayan ve arızayı tespit etmek isterken farklı arızlara sebep olarak tamir maliyetini yükselten servislere dikkat etmelisiniz.

Ayrıca gereksiz yedek parça değişimi ve yedek parça garantisi verilmemesi gibi durumlarda can sıkıcı olmaktadır. Böyle talihsiz olaylarla karşılaşmamanız için Yenibosna Kombi Tamiri servislerini iyi inceleyerek işini dürüst yapan servisimizi tercih edebilirsiniz. Zaten zor durumda olan müşterilerimizi bizde zor duruma sokmak yerine ekonomik çözümler sunarak cihazınızı tamir etmekteyiz.

Elektronik olan tüm cihazlar elektriksel veya kullanıcı hataları yüzünden arıza verebilir. Zamanında fark edilip önlem alınmayan arızalar tamir maliyetlerini yükseltebileceği gibi tehlikeli durumlara da yol açabilir. Servis olarak isteğimiz müşterilerin doğru hizmeti almasıdır.

 

yenibosna kombi servisi,yenibosna kombi tamiri

Yenibosna Kombi Bakım Servisi

Yenibosna bölgesinde aynı gün içinde kombi bakım servis hizmeti sunmaktayız.

Kombinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı kombi bakımlarınızın zamanında yapılmasından geçmektedir.

Mutlak belirtilmesi gereken en önemli detay ise, kombinizin markası ne ise o markanın uzman servisi tarafından bakımların yapılması zorunluluğudur. Çünkü kombilerin tamamı mantık olarak aynı düzende çalışsa bile sistem ve yedek parça olarak farklı düzeneklerdedir.

Kombi bakımında yapılması gerekenler;

 • Kombinin Bacası temizlenir.
 • Kombinin Fanı temizlenir.
 • Yanma hücresi temizlenir.
 • Çakmakların ayarı yapılır.
 • İyonize temizlenir.
 • Sıcaklık sensör direnç ölçümü yapılır.
 • Desibel kontrolü yapılır.
 • Baca çekiş ölçümü yapılır.
 • Yenibosna Kombi Servisi
 • Yenibosna Kombi Tamiri
 • Yenibosna Kombi Servis
 • Yenibosna Kombi Servis Hizmeti
 • Yenibosna Kombi Servis Telefonu
 • Yenibosna Kombi Servisi Telefonu
 • Yenibosna Kombi Servisi İletişim

Yenibosna Kombi Servisi olarak tüm kombi markaları için hizmet vermkteyiz.

 1. Yenibosna Eca Kombi Servisi
 2. Yenibosna Bosch Kombi Servisi
 3. Yenibosna Beko Kombi Servisi
 4. Yenibosna Demirdöküm Kombi Servisi
 5. Yenibosna Buderus Kombi Servisi
 6. Yenibosna Viessman Kombi Servisi
 7. Yenibosna Baykan Kombi Servisi
 8. Yenibosna Arçelik Kombi Servisi
 9. Yenibosna Ariston Kombi Servisi
 10. Yenibosna Alarko Kombi Servisi
 11. Yenibosna İhlas Kombi Servisi
© Copyright 2022 İstanbul Kombi Servisi